Köhimisaparaadi CoughAssist E70 rendihind

  • Päevarent – 12.20 eurot päevas
  • Tagatisraha – 100.- eurot
Haigekassapoolse soodustuse võimalikkuse osas pidage nõu oma raviarstiga.
Tagatisraha tasub klient toote rendile võtmisel. See makstakse kliendile tagasi toote tagastamisel.

Mida sisaldab rendikomplekt?

Rendikomplekt sisaldab köhimisaparaati CoughAssist E70, seadme kotti, seadme akut ja eestikeelset juhendit. Isiklike tarvikute komplekt tuleb juurde osta.

Isiklike tarvikute komplekt
Ravi läbiviimiseks peab patsient lisaks CoughAssist E70 seadme rendile juurde ostma isiklike tarvikute komplekti, mis sisaldab voolikut, maski, filtrit ning adapterit maski ja vooliku ühendamiseks.
  • Kvaliteetne korduvkasutatav ja pidevaks kasutuseks mõeldud isiklike tarvikute komplekt –  41.- eurot
  • Ühekordne testimiskomplekt – 20.50 eurot

Kust köhimisaparaati rentida?
Toodet saab rentida Hansa Medical OÜ esinduskauplusest Sütiste Tervisekeskuse I korrusel.
Aadress: J. Sütiste 17/1, 13419 Tallinn.
Avatud E-R: 8.30-16.30.
Tel.: +372 510 2686
E-post: hmpood@hansamedical.ee 

Mida kaasa võtta?
Toote rendilepingu sõlmimiseks peate kaasa võtma isikut tõendava dokumendi ja maksevahendi, kas sularaha või krediitkaardi. 

Arveldamine
Esimene rendimakse ja tagatisraha tasutakse sularahas või pangakaardiga, rendilepingu pikendamisel on võimalus tasuda ka pangaülekandega.

Miks rentida?
Köhimisaparaadi CoughAssist E70 müügihind on 6600.- eurot. Toote rentimine on parim lahendus, kui vajate seadet lühikeseks ajaks, vajate seda periooditi või kui Teil napib vahendeid köhimisaparaadi ostmiseks. Ajutise rentimise käigus saate kontrollida seadme tõhusust ja sobivust Teile. Toote ostu võite kaaluda, kui plaanite köhimisaparaati kasutada kauem kui 1,5 aastat.

Kasutusvastutus
Hansa Medical hooldab köhimisaparaati vastavalt tootja Philips Respironics´i tehnilisele juhisele, kuid ei vastuta seadme väära kasutamise tagajärgede eest. Pakume köhimisaparaati koos kasutusjuhendiga ja nõustame seadme kasutamise küsimustes, kuid seadme ebaõige kasutuse tagajärgede eest vastutab rendilevõtja. Samuti jääb kliendi vastutuseks toimida vastavalt raviarsti poolt saadud juhistele ja järgida raviplaani. Rentimisel seadistame Teile köhimisaparaadi vastavalt raviarsti soovitustele.

CoughAssist E70 kasutamise juhend